Opinie o książce

Słowa mają moc.

Wieść o „Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” rozchodzi się głównie dzięki Waszym rekomendacjom oraz mojej własnej opowieści, którą dzielę się w serwisach społecznościowych, zewnętrznych mediach i z życzliwymi mi osobami. Zaufaj sile słowa i zanim zdecydujesz się na zakup, zapoznaj się z opiniami innych czytelników. A po przeczytaniu książki koniecznie podziel się swoją opinią. Jeśli chcesz napisać o tej książce w social media, otaguj swój wpis lub komentarz hashtagiem #niemajutra – dzięki temu będę mogła do niego dotrzeć.

Rated 5 out of 5
2024-02-14

Wspaniała książka dla wszystkich chorujących na raka. Chociaż choruję na raka piersi historia naszego leczenia była podobna. Po pierwsze, autorka tak jak ja szukała miejsc, gdzie leczenie przebiegało nie w traumatycznych warunkach. Po drugie, ja też przed chorobą bałam się wszystkiego, a po chorobie skutki uboczne leków doprowadzały mnie do ataków paniki. Ksiązka dała mi narzędzia ułatwiające walkę ze stresem Dziękuję bardzo

Ela
Rated 5 out of 5
2023-09-08

Pracuję w wydawnictwie i czytam 120 książek rocznie, mało co jest w stanie mnie zaskoczyć i wzruszyć w książce. Przy tej miałem ściśnięte gardło i całe wiadra przemyśleń po lekturze. Przemyśleń, aby cenić i kochać życie. Przemyśleń, aby docenić to, co mam – zdrowie. Anita, dziękuję Ci za to, że w prostych słowach oddałaś kawałek siebie. Dziękuję ze ściśniętym ze wzruszenia gardłem.

Pawel
Verified
Rated 4 out of 5
2023-08-31

Z tej książki wyziera tak wielka chęć życia i wola walki, że ja, jako czytelniczka, odczuwam to każdą swoją komórką. Podziwiam i chylę czoła, że nawet w tak ciężkiej sytuacji, jest ze sobą szczera i szuka wewnętrznej mocy, by pokonać nieproszonego gościa. Nie poddaje się, chociaż złowrogie macki choroby usiłują dopaść i przygnieść, ale to wlaśnie w tym tkwi piękno tej historii i autorki – w niesamowitym dla mnie sposobie podejścia do tego, co się dzieje. Poruszająca. Mądra. Otulająca, chociaż piekielnie szczera. Duże serduszko za spisanie i podzielenie się historią tej niełatwej podróży.

Diana
Verified
Rated 5 out of 5
2023-08-31

Książka warta przeczytania nie tylko wtedy gdy samemu się choruje lub ma się wśród znajomych chorych na raka. Może nawet bardziej powinni przeczytać ci, którzy są zdrowi, lub przynajmniej tak NAM się wydaje. Historia o życiu, z domieszką filozofii o tym jak i dlaczego warto żyć, o zmianie, o tym jak dbać o siebie w wielu aspektach.

Radek
Verified

Poczytane? Zostaw opinię o książce

„Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” to osobista opowieść o tym, jak śmiertelna choroba może uzdrowić ducha.