Opinie o książce

Słowa mają moc.

Wieść o „Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” rozchodzi się głównie dzięki Waszym rekomendacjom oraz mojej własnej opowieści, którą dzielę się w serwisach społecznościowych, zewnętrznych mediach i z życzliwymi mi osobami. Zaufaj sile słowa i zanim zdecydujesz się na zakup, zapoznaj się z opiniami innych czytelników. A po przeczytaniu książki koniecznie podziel się swoją opinią. Jeśli chcesz napisać o tej książce w social media, otaguj swój wpis lub komentarz hashtagiem #niemajutra – dzięki temu będę mogła do niego dotrzeć.

Rated 5 out of 5
2023-07-23

Przeczytałam jednym tchem! Wspaniała książka, cieszę się że mogłam ją przeczytać. Bardzo polecam osobom chorym i tym którzy wspierają bliskich w chorobie. Anita robisz bardzo ważną rzecz dla świata 😊❤️

Karmina
Verified
Rated 5 out of 5
2023-07-21

Jedna z niewielu książek w ostatnich czasach, od której nie mogłam się oderwać. Szczera, prawdziwa, dowcipna, napisana od serca dla wielu serc…Bliska mi szczególnie, bo moje życie również zmieniło się w wyniku choroby.

Anita, dziękuję za to, że się podzieliłaś z nami swoją historią

Karo
Verified
Rated 5 out of 5
2023-07-05

„Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” to poruszająca i inspirująca książka, która opowiada historię Anity Wojtaś-Jakubowskiej, którą miałam przyjemność poznać w trakcie jej leczenia onkologicznego. Ta opowieść jest pełna nadziei, odwagi i wytrwałości, która może stanowić inspirację dla każdego czytelnika.

Książka zaprasza nas do świata autorki, kiedy dowiedziała się o swojej diagnozie raka żołądka. Mimo lęku, strachu, niepewności, Anita zmierzyła się z chorobą z determinacją, optymizmem i otwartością na to, co może przynieść ta podróż. Poprzez szczere opisy swoich doświadczeń pokazuje nam, jak ważne jest cieszenie się każdym dniem, bo nie ma dla nikogo z nas ŻADNEGO JUTRA!

Książka porusza wiele ważnych tematów, takich jak siła woli, znaczenie rodziny, przyjaciół i znalezienia sensu w trudnych momentach. Przez całą lekturę towarzyszymy autorce w jej emocjonalnej podróży, doświadczając zarówno chwil smutku, jak i radości. Bardzo polecam! Ta książka zmusza do refleksji nad własnym życiem i docenieniem tak naprawdę każdego dnia!

Adrianna Sobol, psychoonkolog
Verified
Rated 5 out of 5
2023-07-04

Książka, która wywołała u mnie wiele emocji. Coś wspaniałego dla osób, którym zapomniało się, że trzeba z życia brać jak najwięcej.

Anito, jesteś niesamowitą osobą, otwarłaś mi oczy na wiele spraw.

wszystkiego dobrego !

Lidia
Verified

Poczytane? Zostaw opinię o książce

„Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” to osobista opowieść o tym, jak śmiertelna choroba może uzdrowić ducha.