Opinie o książce

Słowa mają moc.

Wieść o „Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” rozchodzi się głównie dzięki Waszym rekomendacjom oraz mojej własnej opowieści, którą dzielę się w serwisach społecznościowych, zewnętrznych mediach i z życzliwymi mi osobami. Zaufaj sile słowa i zanim zdecydujesz się na zakup, zapoznaj się z opiniami innych czytelników. A po przeczytaniu książki koniecznie podziel się swoją opinią. Jeśli chcesz napisać o tej książce w social media, otaguj swój wpis lub komentarz hashtagiem #niemajutra – dzięki temu będę mogła do niego dotrzeć.

Rated 5 out of 5
2023-07-21

Jedna z niewielu książek w ostatnich czasach, od której nie mogłam się oderwać. Szczera, prawdziwa, dowcipna, napisana od serca dla wielu serc…Bliska mi szczególnie, bo moje życie również zmieniło się w wyniku choroby.

Anita, dziękuję za to, że się podzieliłaś z nami swoją historią

Karo
Verified
Rated 5 out of 5
2023-07-05

„Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” to poruszająca i inspirująca książka, która opowiada historię Anity Wojtaś-Jakubowskiej, którą miałam przyjemność poznać w trakcie jej leczenia onkologicznego. Ta opowieść jest pełna nadziei, odwagi i wytrwałości, która może stanowić inspirację dla każdego czytelnika.

Książka zaprasza nas do świata autorki, kiedy dowiedziała się o swojej diagnozie raka żołądka. Mimo lęku, strachu, niepewności, Anita zmierzyła się z chorobą z determinacją, optymizmem i otwartością na to, co może przynieść ta podróż. Poprzez szczere opisy swoich doświadczeń pokazuje nam, jak ważne jest cieszenie się każdym dniem, bo nie ma dla nikogo z nas ŻADNEGO JUTRA!

Książka porusza wiele ważnych tematów, takich jak siła woli, znaczenie rodziny, przyjaciół i znalezienia sensu w trudnych momentach. Przez całą lekturę towarzyszymy autorce w jej emocjonalnej podróży, doświadczając zarówno chwil smutku, jak i radości. Bardzo polecam! Ta książka zmusza do refleksji nad własnym życiem i docenieniem tak naprawdę każdego dnia!

Adrianna Sobol, psychoonkolog
Verified
Rated 5 out of 5
2023-07-04

Książka, która wywołała u mnie wiele emocji. Coś wspaniałego dla osób, którym zapomniało się, że trzeba z życia brać jak najwięcej.

Anito, jesteś niesamowitą osobą, otwarłaś mi oczy na wiele spraw.

wszystkiego dobrego !

Lidia
Verified
Rated 5 out of 5
2023-06-19

Rzadko sięgam po współcześnie wydane książki, wielokrotnie się zawiodłam na nowej publikacji. Tam, gdzie czekałam na emocje, treść czy chociażby lekkie operowanie językiem, bardzo często tego nie znajdowałam. Książka Anity jest jedną z najlepszych książek o charakterze biograficznym, jakie miałam okazję przeczytać. Emocje, historie, wzruszenia – autorka opanowała to wszystko. Czytając tę historię czuję, jakbym siedziała jako niewidzialny duch obok niej i razem to przeżywała. Wspaniała książka. Historia nie tylko o 'relacji z rakiem’ – jak to nazywała autorka 😛 – ale również o tym, jak doceniać chwilę, która trwa, jak czerpać radość z codziennie upływających minut i przede wszystkim, jak się nie poddawać i dziękować oraz akceptować wszystko, co przyniesie los.

Magda
Verified

Poczytane? Zostaw opinię o książce

„Nie ma żadnego jutra. Jak rak żołądka uratował mi życie” to osobista opowieść o tym, jak śmiertelna choroba może uzdrowić ducha.